šipka Hlavní menu šipka Telefon

Pevná linka VoIP

Popis služby

Telefonie VoIP (Voice over Internet Protocol) je technologie digitálního přenosu hlasu, která se začíná prosazovat na celém světě a postupně nahrazuje služby klasických telefonních operátorů. Jedná se o plnohodnotnou náhradu stávající telefonní linky. Pomocí VoIP volání můžete telefonovat úplně stejně jako s klasickým telefonem na který jste zvyklí, ale s jedním rozdílem, že je hlas přenášen přes síť Internet. Kvalita přenosu hlasu tím není nijak dotčena.
Jedná se o službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na pobočkové telekomunikační ústředny. V praxi to znamená, že má klient své veřejné telefonní číslo (stejně jako u pevné linky), z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak i samozřejmě do mobilních sítí. A stejně tak se na toto veřejné telefonní číslo dovolá kdokoli, prostřednictvím jakéhokoli operátora v jakékoli zemi. Klient tedy nepozná rozdíl oproti stávající telefonní lince dominantního operátora.
K dispozici máte on-line výpis hovorů a vyúčtování. Proč byste měli platit za informace o Vašich telefonních voláních? Prostřednictvím on-line výpisů máte neustálý a naprostý přehled o cenách a délkách hovorů, a to již několik sekund po zavěšení telefonního sluchátka. Tento systém Vám zajistí maximální kontrolu nad výdaji za Vaše telefonování. A to zcela zadarmo!

Přenositelnost stávajícího telefonního čísla k naší společnosti

Vaše současné pevné telefonní číslo můžete převést k naší společnosti a používat dál svoje současné číslo. Pro převedení čísla k naší společnosti je třeba vyplnit ZÁKAZNICKÝ AUTORIZAČNÍ FORMULÁŘ PRO SLUŽBU PŘENOSITELNOSTI ČÍSLA (NP CAF) a Ukončení smlouvy u současného poskytovatele a dokumenty zaslat na naši kontaktní adresu. Přenos telefonního čísla je zpoplatněn částkou 862,- Kč bez DPH za převod analogové linky a částkou 1826,- Kč bez DPH za převod ISDN linky. Při přenesení čísla bude současně ukončen Váš smluvní vztah s Vaším současným operátorem. Nesmíte jej vypovědět samostatně, jinak by přenos nemohl proběhnout (smluvní vztah týkající se přenášeného čísla, ostatní jsou beze změny). Potřebné dokumenty naleznete na našich stránkách v sekci PODPORA

Hlavní výhody VoIP

  •  žádný měsíční paušál
  •  platíte pouze to, co skutečně provoláte
  •  stejná kvalita hovoru jako u klasické pevné linky
  •  výhodné sazby hovorného do všech destinací
  •  hovory v rámci sítě zdarma
  •  On-line výpis hovorů
  •  bez zřizovacího poplatku
  •  nezávislost na pevné lince