šipka Hlavní menu šipka Internet

Připojení k Internetu

Naše společnost nabízí mimo jiné i  internetové tarify pro domácnosti a živnostníky. Z těchto nabízených tarifů si vybere každý zájemce o Internet pro běžné domácí užívání - surfování po internetu, e-mail, internetovou televizi IPTV, internetové bankovnictví, poslech hudby až po náročné klienty - hraní on-line her či sledování streamovaného videa nebo stahování multimediáních souborů. Spojte se s přáteli prostřednictvím sociálních sítí i Vy a sdílejte své zážitky. 

Dle lokality a dostupné technologie si můžete vybrat z následujících tarifů pro bezdrátové připojení. Ne na každém vysílači jsou dostupné všechny námi nabízené technologie a tarify, dostupnost Vám upřesní pracovník na Zákaznické lince 498100100 nebo přímo po dohodě s našim technikem.  
Optické tarify jsou dostupné pouze v lokalitách s optickou nebo metalickou infrastrukturou
Ke všem našim tarifům je vedení hlasových služeb VoIP zdarma, hovorné je účtováno dle platného ceníku.
 

Instalace

Na instalaci nové přípojky, případně servisu se zákazník domlouvá s našim technikem. Po přijetí nové objednávky  do našeho systému si technik přejímá objednávku pod svoji správu a kontaktuje zákazníka, kdy si domluví termín instalace a po té nachystá potřebné zařízení a  materiál. Pak už zákazník čeká na návštěvu objednaného technika a na provedení instalačních a konfiguračních prací. Ještě než technik začne instalaci, tak zkontroluje a podepíše se zákazníkem Smlouvu na poskytování služeb, do které je kvůli ověření totožnosti požadováno i číslo OP zákazníka. Po dokončení montáže, konfigurace zařízení a otestování připojení následuje podpis zákazníka na Předávací protokol, kde zákazník potvrzuje funkčnost připojení a od tohoto dne souhlasí s účtováním instalované služby. Veškeré zařízení a instalovaný materiál, případně službu a práci technika ještě zákazník potvrzuje na Montážním listě technika.