šipka Hlavní menu šipka Internet šipka Ceníky šipka Ceník instalace

Poplatky za služby a zařízení

Ceník instalace - bezdrátové připojení

V ceně instalace je zapůjčení zařízení dle instalované technologie na vysílači (Cambium Canopy - původně Motorola Canopy, Cambium EPMP, NanostationM5) + napájení po ethernetu. Zápůjčka zařízení je po celou dobu platnosti smlouvy. V případě že je spojení realizováno na větší vzdálenost (cca nad 1 km od vysílače), pak je potřeba na doporučení technika dokoupit přídavnou parabolickou anténu v ceně 1500,- Kč včetně DPH. Ověření se provede až přímo na místě, uvedené vzdálenosti jsou čistě orientační a zařízení určuje technik. V ceně zřizovacího poplatku je: zdarma 10m UTP kabelu, 2 x RJ45 konektor, 1 hodina práce technika, 1x vrtání (zeď, okno apod.). Další vícepráce (např. lištování přes několik místností, atd.) a nebo instalace náročnější na čas jsou účtovány za zvýhodněnou cenu 200,- Kč/hod. U každé nové přípojky je počítán poplatek za montážní materiál 50 Kč.

Zařízení pro bezdrátové připojení - nový zákazník
Ceny zřízení (v Kč včetně DPH 21%)

Tarif Na dobu neurčitou
EXPRESS 1.490,-
EXPRESS PLUS 790,-

 

Zařízení pro bezdrátové připojení - stávající zákazník
Ceny zřízení (v Kč včetně DPH 21%)

Tarif Jsem zákazníkem více jak 24 měsíců* Jsem zákazníkem více jak 48 měsíců*
EXPRESS 990,- 490,-
EXPRESS PLUS 390,- ZDARMA

 

Ceník instalace - optické připojení

Optické připojení je realizováno po optických vláknech Verticasa až do bytu zákazníka. V některých částech sítě může být vedení zakončeno ještě na metalické síti UTP. U všech optických tarifů je smlouva na dobu neurčitou s výpovědní dobou 2 měsíce. Připojení zakončené optickým kabelem, je standardně zakončeno optickou bránou, do které lze připojit Vaše koncové zařízení. V případě, že byste chtěli domácnost pokrýt wifi sítí, tak bude připojení zakončeno optickým terminálem, který navíc obsahuje wifirouter, výstup na až 2 tel. čísla pevné linky a možnost připojení digitální televize IPTV.

Optické připojení - optický převodník
Ceny zřízení podle smlouvy (v Kč včetně DPH 21%)

Tarif Smlouva na neurčito Smlouva na neurčito (s wifi/IPTV)
SPRINT15 1,- 750,-
SPRINT25 / SENIOR (65 let) 1,- 750,-
SPRINT50 1,- 750,-
FIBER 50 1,- 750,-
FIBER 100 1,- 750,-

Ceník bezdrátového připojení pro domácnosti naleznete zde.

Ceník optického a kabelového připojení pro domácnosti naleznete zde.

 

* Věrnostní sleva je platná pro stávajícího zákazníka, který využívá našich služeb alespoň 24 nebo 48 měsíců. Zákazník musí mít dobrou platební morálku alespoň po dobu 24 měsíců. Při špatné platební morálce, platí stejné podmínky jako pro nového zákazníka.